Ticari Unvan  : AKDEREPET EVCİL HAYVAN MALZEMELERİ

(Bundan böyle WWW.AKDEREPET.COM olarak anılacaktır)

Adres             :   Bağlarbaşı mahallesi birgül sokak no 9

OSMANGAZİ /BURSA

Telefon          :  05332519810

E-posta: akderepet91@gmail.com

1.www.akderepet.comdan kredi kartı (Visa, MasterCard), ve banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. 3 gün içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

 1. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.
 2.  onsekiz yaşından küçükkişiler “www.akderepet.com” ’den alışveriş yapamazlar.
 3. www.akderepet.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyesi ve fatura eşliğinde teslim etmektedir.Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV fiyata dahildir.Müşteri satın aldığı her ürünün Kargo ücretini kendisi ödemektedir.
 4. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza…) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 5. Tüm ürünler için listeler her gün güncellense de sipariş verilen bazı ürünler stoklarımızda tükenmiş olabilir. Böyle durumlarda ilgili bölümümüz tarafından size e-posta ile bilgi verilir ve ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar kredi kartınızdan kaldırılır. Eğer siparişinizi banka havalesi seçeneğini seçerek verdiyseniz, ürünlerin bulunamama durumunda sadece ürün bedelleri iade edilir. Bankalar tarafından uygulanan havale masrafları ile www.akderepet.com un bir ilgisi yoktur. Bu yüzden havale ödemelerinizi bankaların internet şubeleri ve ATM`ler üzerinden yapmanız önerilir.
 6. Tahsilâtı yapılmış bir siparişin teslimatı Türkiye sınırları içindeyse belirtilen anlaşmalı kargolarımız ile yapılmaktadır. Alıcı’nın adresinde bulunmaması durumunda dahi Firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, Müşteri`nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması /veya kargonun Firmamıza geri iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler ALICI yani Müşteriye `ye aittir.
 7. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda akderepet91@gmail.com e-posta gönderebilirsiniz. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılmaktadır. Bu yüzden; teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip kargo firmasına tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak akderepet91@gmail.com e-posta aracılığıyla bizlere geri bildirilmelidir.  ürünün yeniden en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlanacaktır.
 8. Müşteri, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığı veya sözleşmenin kabul tarihinden itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı www.akderepet.com taahhüt eder. Müşteri geri iade ettiği ürünün Kargo ücretini kendisi ödeyecektir.Yasal olarak düzenlendiği şekli ile, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve müşteri talepleri doğrultusunda özel hazırlanan ürünlerdir. Cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Cayma hakkının kullanılması halinde, fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ve ürünün/ürünlerin www.istanbulkulucka.com’a ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli müşteriye iade edilir. Ancak, müşteri tarafından fatura aslının gönderilmemesi halinde KDV ve varsa sair yasal kesintiler müşteriye iade edilemez.
 9. www.akderepet.com sitesi online Kredi Kartı ile satış yapmaktadır. 256 Bit SSLteknolojisi  ile PayTR      e-ticaret altyapısını kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizim sistemimizde saklanmamaktadır, doğrudan ilgili bankanın yüksek güvenlikli sunucularında işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.
 10. www.akderepet.com da satılan tüm ürünler üretim hatalarına karşı üretici firma garantisi altındadır. Garanti; bozulan, arızalanan ürün veya parçaları ile sınırlı olup, başka isim adı altında hak talep edilemez. Müşteri arızalı parça veya ürünü üreticinin teknik servisine bizzat kendisi getirerek ya da Kargo ücretini ödeyerek kargo ile teslim etmekle yükümlüdür. Kargo ücreti müşteriye aittir.Üretim hatası durumlarında arızalı parça ya da ürün en kısa sürede onarılarak ya da yenisi ile değiştirilerek müşteriye teslim edilir. kargo ücretini yine müşteri öder.Üretim hataları dışında oluşan hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Garanti kapsamı dışında oluşan hasarlarda müşteri onarım veya değiştirme ücretini ödeyerek ürününü teslim alır.
 11. Müşteri, www.akderepet.com internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm ürünlerin esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin esaslı bilgileri okuyup ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onay verdiğini müşteri peşinen kabul ve beyan etmiştir www.akderepet.com ‘ den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul ve teyit etmiş sayılır. Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.