GİZLİLİK KOŞULLARI

Burada  www.akderepet.com    sitesinin bilgi toplaması ve yayınlamasıyla ilgili uygulamaları açıklanmaktadır.
Eğer site tarafından bu gizlilik politikasına aykırı bir uygulama gerçekleştirildiğini hissederseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi Denetimi
akderepet evcil hayvan malzemeleri  sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan gerek kullanıcı güvenliği, gerek sistem gereği olarak bilgi toplamaktadır.

Bu sitede toplanan tüm bilginin tek sahibi akderepet evcil hayvan malzemeleri dir.

Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde ikinci şahıslara kesinlikle satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.

Akderepet .com  üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

Kayıt

Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan kendisine ait iletişim bilgileri ( Tc ,telefon,e-mail gibi) ile ikametgah adresi ve gönderi adresi hakkında bilgi vermesi gereklidir. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye siparislerinin belirtilen adreslere gönderilmesinde kullanılabilir.

Bunun dışında üye olmadanda sistem üzerinden gerekli bilgileri doldurduğunuzda  alışveriş yapabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartı

www.akderepet.com sitesi online Kredi Kartı ile satış yapmaktadır. 256 Bit SSL teknolojisi  ile PayTR e-ticaret altyapısını kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizim sistemimizde saklanmamaktadır, doğrudan ilgili bankanın yüksek güvenlikli sunucularında işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.